Please select a page template in page properties.

Weishaupt. To je spoľahlivosť.

Meno Weishaupt znamená spoľahlivosť, vysokú kvalitu a najlepšie služby. Ako stredne veľká spoločnosť riadená vlastníkom sme dosť veľkí na to, aby sme boli s našou energetickou technikou úspešní po celom svete. A zároveň sme dostatočne štíhli na to, aby sme konali nezávisle, zodpovedne, pružne a dôsledne.

Spoľahlivý výskum

Vo výskumnom a vývojovom centre Weishaupt v súčasnosti vyvíja inovatívnu vykurovaciu techniku približne 100 vysoko špecializovaných technikov, konštruktérov a inžinierov. To je základ spoľahlivej techniky Weishaupt.

Spoľahlivá výroba

Našou požiadavkou je najvyššia kvalita a presnosť. Know-how našich kvalifikovaných zamestnancov je obsiahnuté v každom produkte a je predpokladom úspešného napredovania spoločnosti. Weishaupt prináša na trh iba skutočne prepracované zariadenia a príslušenstvo, aby spoľahlivo slúžili zákazníkom.

Spoľahlivý servis

Pre nás vo Weishaupte je kvalitný servis dôležitou súčasťou našej rozsiahlej ponuky služieb. Kompetentní odborníci sú tu pre našich odborných zákazníkov - Vašich kúrenárov - kedykoľvek sú potrební. Pravidelnými školeniami pre našich odborných partnerov, servisných technikov a zamestnancov neustále zabezpečujeme spoľahlivé fungovanie servisu.

Budúcnosť energetickej techniky. Stávame sa už teraz jej súčasťou.

Svet sa mení. Aj v oblasti energetickej techniky. Vo Weishaupte pracujeme každý deň na tom, aby sme zabezpečili zodpovedné využívanie svetových energetických zdrojov. Staňte sa súčasťou tohto procesu. Chceli by ste sa dozvedieť viac o našich voľných pracovných miestach alebo sa uchádzať spontánne? Pošlite nám e-mail na info @ weishaupt.sk

Weishaupt. V číslach.

0m² výskumné a vývojové centrum vo Schwendi.
0Zamestnanci v skupine Weishaupt na celom svete
0Mil. EUR obrat v roku 2022
0Pobočky v Nemecku
0Dcérske spoločnosti v skupine Weishaupt na celom svete
0Krajiny s reprezentáciou a zastúpením Weishaupt
Weltkarte Standorte

Weishaupt lokality. Celosvetovo.

Všetko o energii. Z jedného zdroja.

Energetická technika

Vykurovacie systémy Weishaupt na plyn a olej, horáky, tepelné čerpadlá a solárne kolektory sa vyznačujú úspornosťou, dlhou životnosťou a spoľahlivosťou v prevádzke. Vyrábajú sa v Nemecku a Švajčiarsku.

www.weishaupt.sk
Energie-Gewinnung

BauGrund Süd patrí k popredným spoločnostiam v oblasti geotermie vyšších zemských vrstiev. So skúsenosťami z viac ako 20.500 zrealizovaných zariadení a s viac ako 3 miliónmi vrtných metrov ako aj s vyše 40 vrtnými súpravami môže byť ponúknutý komplexný program produktov a služieb.

Energetický manažment

Neuberger zefektívňuje budovy. Vďaka vytváraniu inteligentných sietí a riadeniu systémov technického vybavenia budov je spotreba energie vo veľkých budovách znížená na minimum.

www.neuberger.net

Spolupráca vo Weishaupte znamená: Žiť spoľahlivosť.

Vysoko motivovaní, kreatívni dodávatelia zameraní na kvalitu a uvedomujúci si náklady sú jedným z faktorov úspechu spoločnosti Weishaupt. Spolu s našimi dodávateľmi pracujeme na neustálom zlepšovaní našich produktov a celého dodávateľského reťazca. Dlhoročné partnerstvá sú dôkazom otvorenej a korektnej spolupráce.

Weishaupt: príbeh úspechu. Od roku 1952.

Weishaupt je tradičná spoločnosť. Spoločnosť vyvíja a vyrába vykurovaciu techniku vo Schwendi takmer 70 rokov. Weishaupt začínal olejovým horákom a dnes vlastní rozsiahle know-how v oblastiach energetickej techniky, získavania energií a energetického manažmentu.

Špecializované firmy na produkty Weishaupt. Rýchlo hľadať. Jednoducho nájsť.

Špecializované firmy na produkty Weishaupt. Rýchlo hľadať. Jednoducho nájsť.

Pobočky pre produkty Weishaupt. Rýchlo hľadať. Jednoducho nájsť.

Prosím vyberte miesto.

Použiť moju polohu
Back
Výsledky vyhľadávania Výsledok vyhľadávania Žiadne výsledky
Načítavajú sa výsledky

Nájdite pobočku, v ktorej pôsobnosti sa nachádzate:

Up