Please select a page template in page properties.

Váš vstup do témy kúrenia. S našimi službami.

Spoľahlivé financovanie. Pre Váš projekt.

 

Vzhľadom na neustále pribúdajúce nové postupy a opatrenia pre zníženie emisií z prevádzky budov, pre zlepšenie a udržanie energetickej efektívnosti budov, napr. nariadenie o úspore energií EnEV, je pre vlastníkov budov aj neustále zdokonaľovaný program financovania a dotácií pre modernizáciu vykurovania.

Tieto nariadenia podporujú prechod na vykurovaciu technológiu zameranú na budúcnosť. Preto je spoločnosť Weishaupt so svojimi produktami pre Vás tým správnym partnerom pre dokonalý spôsob plánovania modernizácie kúrenia. So svojimi vedomosťami a praktickými skúsenosťami Vám môžeme pomôcť navrhnúť riešenie na mieru a optimálne využiť existujúce možnosti financovania. Nechajte si poradiť.

 

Váš zámer. Naša podpora.

Či už modernizujete alebo kupujete nový vykurovací systém - podporujeme Vašu kúrenársku firmu pri výbere ideálneho riešenia a ponúkame správne produkty a systémy pre každú potrebu.

Jednoducho šetriť energiu. S niekoľkými tipmi.

Prispôsobiť teplotu miestnosti

Kúriť áno. Nie však viac, ako je nevyhnutné. O 1 °C nižšia teplota v miestnosti šetrí až 6 % nákladov na energiu a kúrenie.

Správne vetrať

Jeden z klasických tipov na úsporu energie pre všetko, čo súvisí s kúrením. Dôležité: Vetrajte so zatvoreným termostatom.

Modernizácia

Náklady na vykurovanie sú stále príliš vysoké? Moderný kondenzačný Kotol  šetrí až 30 % nákladov na energiu na vykurovanie a prípravu teplej vody.

Informačný materiál. Stiahnutie alebo objednanie bezplatne.

Potrebujete informácie o účinných vykurovacích a solárnych systémoch, o tepelných čerpadlách od Weishauptu alebo o našich službách? Vyberte si produkt a bezplatne si stiahnite informačný materiál alebo si objednajte zaslanie dokumentov domov.

Vaše otázky.Naše odpovede ohľadom servisu.

Ako často musí byť vykurovacie zariadenie servisované?

Pravidelná a správna kontrola, prevádzka a údržba vykurovacieho systému je jednou z povinností príslušného prevádzkovateľa. Údržbu a kontrolu vykurovacieho systému však nemôže vykonávať sám prevádzkovateľ ale odborná servisná firma. Vykonáva sa zvyčajne ročná kontrola vykurovacieho zariadenia vrátane všetkých potrebných opatrení, ako je čistenie alebo oprava.

Špecializované firmy na produkty Weishaupt. Rýchlo hľadať. Jednoducho nájsť.

Špecializované firmy na produkty Weishaupt. Rýchlo hľadať. Jednoducho nájsť.

Pobočky pre produkty Weishaupt. Rýchlo hľadať. Jednoducho nájsť.

Prosím vyberte miesto.

Použiť moju polohu
Back
Výsledky vyhľadávania Výsledok vyhľadávania Žiadne výsledky
Načítavajú sa výsledky

Nájdite pobočku, v ktorej pôsobnosti sa nachádzate:

Up