Please select a page template in page properties.

Plynový kondenzačný kotol Weishaupt Thermo Condens WTC-GW B: prevedenia Combi (C) a Kompakt (K) s integrovaným ohrevom pitnej vody

Kondenzačné kotly s integrovaným ohrevom vody sú ideálne všade tam, kde je málo miesta pre vykurovací systém.

Nástenný kombinovaný plynový kondenzačný kotol (C)
Kombinovaný kotol je často ideálnym riešením pre vykurovanie bytových domov, pretože nevyžaduje veľa miesta. Pitná voda sa ohrieva prietokovým spôsobom pomocou účinného doskového výmenníka tepla z ušľachtilej ocele. Tento umožňuje odberný výkon teplej vody až do 14 litrov za minútu.

Stacionárne kompaktné plynové kondenzačné kotly (K)
Kompaktné kotly zjednocujú kondenzačný kotol a zásobník teplej vody v jednom telese. Vnútro zásobníkov je chránené pred koróziou kvalitným smaltom. Antikoróznu ochranu dopĺňa horčíková alebo inertná anóda. Polyuretánová izolácia, ktorá pokrýva zásobník, zabezpečuje vysokú úroveň tepelnej izolácie.

Kompaktný kotol je k dispozícii s výkonmi 15 alebo 25 kW a s tromi rôznymi zásobníkmi.

U zásobníkov WAS Power 80 a WAS Power 115 sa pitná voda ohrieva prostredníctvom doskového výmenníka tepla z ušľachtilej ocele, do ktorého je voda privádzaná pomocou nabíjacieho čerpadla. Tento ponúka veľký prenosový výkon a nízka teplota spiatočky znamená, že kondenzačný kotol kondenzuje aj v režime teplej vody. Kompaktné zariadenie s 80 litrovým zásobníkom je vysoké iba 157 cm a preto ho možno umiestniť aj v nízkych suterénoch alebo podkrovných miestnostiach.

U zásobníka WAS 100 sa teplo prenáša cez špirálu integrovanú v akumulačnej nádrži. Tento osvedčený princíp ohrevu je možné použiť aj v prípade vyššej tvrdosti vody.

Up