slowakei sk Spoločnosť Princípy

Princípy

Názov Weishaupt predstavuje spoľahlivosť, vysokú kvalitu a najlepší servis. Ako stredne veľký podnik riadený majiteľom sme dosť veľkí na to, aby sme s našou energetickou technikou boli úspešní v celosvetovom meradle. Sme ale aj dostatočne štíhli, aby sme konali nezávisle, zodpovedne, flexibilne a dôsledne.

Ako rodinný podnik cítime zodpovednosť nielen za naše produkty, ale aj za našich zamestnancov. Táto dôvera sa nám vracia späť vo forme zodpovednej, lojálnej pracovnej kultúry. Skutočnosť, že mnohí ľudia pracujú u firmy Weishaupt 25, 40 alebo dokonca 50 rokov hovorí viac ako lesklé informačné brožúry. Dobrá klíma pochádzajúca z práce, optimizmu a spoľahlivosti je základom pre spokojnosť našich zákazníkov po celom svete.

 

Spoľahlivosť vo výskume, výrobe a servise.

Dipl. Ing. Siegfried Weishaupt

"U nás sa presne plánuje, riadne pracuje a čisto kalkuluje.
To je spoľahlivosť v každom ohľade, za tým si stojím svojím menom."
(Ing. Siegfried Weishaupt)

Spoľahlivý výskum

Vo výskumnom a vývojovom centre Weishaupt vyvíja v súčasnosti približne 100 vysokošpecializovaných technikov, konštruktérov a inžinierov technické produkty až po zavedenie do sériovej výroby. To je základný kameň pre spoľahlivú techniku Weishaupt.

Spoľahlivá výroba

Našim prísľubom je najvyššia kvalita a precíznosť. Know-how našich kvalifikovaných pracovníkov sa nachádza v každom výrobku a je predpokladom pre úspešný rozvoj spoločnosti. Firma Weishaupt uvádza len skutočne zrelé zariadenia a príslušenstvo na trh, aby tieto spoľahlivo plnili svoju službu zákazníkovi.

Spoľahlivý servis

Pre nás vo Weishaupte je dobrý servis dôležitou súčasťou našej komplexnej ponuky služieb. Kompetentní odborní pracovníci sú pre našich zákazníkov k dispozícii kedykoľvek je to potrebné - 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Konaním pravidelných školení našich odborných partnerov, servisných technikov a pracovníkov sa neustále staráme o sprostredkovanie aktuálnych poznatkov o produktoch a technike, o ich praktickú použiteľnosť, pre spoľahlivé zabezpečenie servisu.

Potrebujete radu od odborníkov firmy Weishaupt?