slowakei sk Zamestnanie Ponuka pracovných miest Aktuálne ponuky pracovných miest: Špecialista v oblasti vykurovacej techniky

Špecialista v oblasti vykurovacej techniky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technické a odborné poradenstvo v oblasti vykurovacej techniky, hydrauliky, solárnych systémov a tepelných čerpadiel
- spracovanie podkladov pre prípravu ponúk, tvorba návrhov a vytváranie optimálnych technických riešení
- vypracovanie technických a cenových ponúk na základe dopytu zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním: vysokoškolské II. stupňa
Zameranie, odbor: TZB, odbor energetika

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- uchádzač s technickým vzdelaním TZB – energetického zamerania
- znalosti z oblasti vykurovacej techniky
- orientácia vo výkresovej dokumentácii
- technické vedomosti a zručnosti
- ochota samostatne sa vzdelávať
- schopnosť viesť školenia v danej oblasti

Miesto výkonu práce je na centrále firmy vo Zvolene.

Spoločnosť Weishaupt spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Adresa spoločnosti

Weishaupt spol. s r.o.
Rákoš 8835/1
960 01 Zvolen

Kontakt

E-mail: cuthova@weishaupt.sk

Potrebujete radu od odborníkov firmy Weishaupt?