slowakei sk Zamestnanie Ponuka pracovných miest Aktuálne ponuky pracovných miest: Servisný technik - severopovažský región

Servisný technik - severopovažský región

Servisný technik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Montáž a servis tepelných zariadení a horákových systémov -weishaupt- v širokom energetickom spektre.

Iné výhody
Ponúkame solídne zaškolenie v najmodernejších podmienkach. Odborne fundovaným pracovníkom so samostatným a zodpovedným prístupom k pracovnej činnosti ponúkame zodpovedajúce finančné podmienky a istotu svetového koncernu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
Zameranie, odbor:
elektrotechnické

Vodičský preukaz
B

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme ukončené stredoškolské elektrotechnické vzdelanie (SPŠ,SOU). Skúsenosť v odbore elektrotechniky je predpokladom. Znalosť v odbore kúrenárstva, plynových rozvodov, oprávnenie podľa vyhlášky 508/2009 Zb. §16 príp. 18, a §22 príp. 23 a pasívna znalosť nemeckého jazyka sú výhodou, nie však predpokladom.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zasielajte Vaše žiadosti a životopisy písomne na adresu firmy, alebo elektronicky na e-mail: cuthova@weishaupt.sk
V životopisoch uvádzať ročník narodenia a časový priebeh jednotlivých zamestnaní.
Spoločnosť Weishaupt spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Adresa spoločnosti

Weishaupt spol. s r.o.
Rákoš 8835/1
960 01 Zvolen

Kontakt
E-mail: cuthova@weishaupt.sk

Potrebujete radu od odborníkov firmy Weishaupt?