slowakei sk Zamestnanie Ponuka pracovných miest Aktuálne ponuky pracovných miest: Obchodno-technický referent s nemeckým jazykom

Obchodno-technický referent s nemeckým jazykom

Obchodno-technický referent s nemeckým jazykom

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Zvolen
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodno-technický referent primárne robí zázemie a podporu obchodníkom spoločnosti.

Práca v kancelárii zameraná na vypracovanie technických a cenových ponúk na základe dopytu zákazníkov.

Spracovanie zákazníckych dopytov a objednávok prijatých zo zahraničia.

Preklady návodov na montáž a obsluhu, prospektov a technických podkladov produktov  z výrobného programu koncernu –weishaupt-.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
TZB, elektrotechnické, strojnícke

Znalosti

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk – slovom aj písmom podmienkou!

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint – základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Pozícia obchodno-technického referenta vyžaduje uchádzača s technickým vzdelaním so znalosťou nemeckého jazyka slovom aj písmom.
Prax v oblasti vykurovania je výhodou, nie predpokladom.
Preferujeme uchádzača so vzdelaním v oblasti TZB, strojníckeho alebo elektrotechnického zamerania.

Informácie o výberovom konaní

V životopisoch uvádzať aj časový priebeh jednotlivých zamestnaní.

Spoločnosť Weishaupt spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Adresa spoločnosti

Weishaupt spol. s r.o.
Rákoš 8835/1
960 01 Zvolen

Kontakt

E-mail: cuthova@weishaupt.sk

Potrebujete radu od odborníkov firmy Weishaupt?